niedziela, 26 października 2014

Khador Kommander Sorscha

Kommander Sorscha. Muszę przyznać, że miałem mały kłopot z malowaniem jej twarzy. O ile lewe jej oko pomalowałem za pierwszym razem tak jak chciałem- to z prawym miałem problem- albo wychodził zez albo za bardzo paskudziłem w oczodole. W końcu za trzecim czy czwartym razem nie chciałem już ścierać farby i na leniucha namalowałem opaskę na oko. I co dziwne - za pierwszym razem nie wyszło (!) i musiałem poprawiać nawet tak proste malowanie :) Jakieś fatum z tym prawym okiem ...
Zapraszam do galerii.9 komentarzy:

 1. Model elegancki! Bardzo ładna kolorystyka, no i te lewe oko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam , co chcesz przez to powiedzieć ?;) że te lewe jest i tak koślawe ?:) Zaraz doprawię opaskę na drugie oko ...

   Usuń
 2. Bardzo fajna wojowniczka laska, świetnie pomalowana. Przed zdjęciem przeciwnik poczęstował ją celnie prawym sierpowym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ! A model faktycznie fajny w pozie.

   Usuń
  2. Przede wszystkim elegancko ją pomalowałeś. Bardzo ładnie prezentują się futrzane elementy, kolorystyka jest miła dla oka. Cieniowanie też mi się bardzo podoba. Brawa :)

   Usuń
 3. Bardzo miła dla oka, podobają mi się mocne kontrasty i głębokie cienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Efekt 'Dark Tone' od Vallejo. Nie użyłem go jedynie na twarzy (jeszcze bym coś zepsuł;) Każdy zakamarek, każde załamanie na figurce wypełniłem cienką linią tego washa właśnie dla silnego kontrastu.

   Usuń
  2. O! Czy to jest Vallejowy równoważnik badab black?

   Usuń
  3. Nie posiadam akurat Badab Black, ale na Tale of Painters piszą, że to dokładnie to samo i zupełnie nie ma między nimi różnicy ! ;)
   http://taleofpainters.blogspot.com/2012/04/review-army-painter-warpaint-inks.html

   Usuń