Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kings of War. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kings of War. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 7 lipca 2016

Pit Dog

Jestem w trakcie większego projektu a tutaj już mija miesiąc od mojego ostatniego wpisu na Krypcie Królów. Eh... gdybym tylko miał taką fuchę, że siedzę i maluję 8 godzin dziennie bez zarywania nocek :)
Na dziś model, który już przedstawiłem ponad 3 lata temu (o tutaj - Pit Dog). Jednak mimo idealnej aparycji do bycia fillerem oddziału Krasnoludów nigdy w takiej roli nie wystąpił. Dziś, po rewitalizacji (odświeżenie barw, zastąpienie kwadratowej podstawki okrągłą plus śnieg) zaoferowałem mu pracę jako War Hound, czyli przybocznego poszukiwaczy skarbów w mieście Frostgrave. Oto morderca, który mam nadzieję, będzie mrozić krew w żyłach monstrom grasującym po ulicach mroźnego miasta.
Model pochodzi z wyprasek Krasnoludów do systemu Kings of War firmy Mantic Games.

sobota, 12 stycznia 2013

Release the Kraken !

Wśród Krasnoludów jest kilka wyspecjalizowanych zabójców zajmujących się tropieniem i wyprawianiem na tamten świat najstraszniejszych potworów - jest Troll Slayer, Giant Slayer, Daemon Slayer, Dragon Slayer ale wśród nich nie ma takiego który by sprostał temu potworowi. Jest niezniszczalny, niepokonany i generalnie jak pojawi się na polu bitwy to wrogie jednostki wykonują w tył zwrot i uciekają za stół... a po chwili robią to jednostki sprzymierzone. Oto przedstawiam Wam największego kozaka dla którego Treeman to tylko przyboczny...

niedziela, 10 czerwca 2012

Krasnoludy z innej paczki - Wojownicy z Mantic Games

Ponad trzy lata temu pojawiła się firma, która wbiła się w rynek gier bitewnych tytułem Kings of War. Mantic Games - bo o nich mowa, dużo zaryzykowała zaczynając swój biznes od produkcji masowych bitewniaków - zdecydowana większość rozpoczyna od skirmishy.
Ale wbrew malkontentom Mantic Games nie tylko przetrwało ale też zaczęto doceniać ich rzeźby figurek. W tym poście przedstawiam Wam ichne Krasnoludy - dość różniące się od tych warhammerowych. - bardziej masywne i posiadające kolana :)