czwartek, 11 czerwca 2015

Infinity - Tohaa Trident / Kamael Light Infantry x3

Trzy figurki Kamael Light Infantry ze starter packa do frakcji Tohaa Trident. W pudełku znajduje się 6 metalowych figurek a te tutaj to jakby szeregowi - pozostałe będę przedstawiał w oddzielnych postach. 
Jest to moja pierwsza armia (drużyna) i pierwsze figurki do systemu Infinity. Z początku wgłębiając się we fluff świata bardziej odpowiadało mojej duszy granie i kolekcjonowanie frakcji Nomadów, ale że osoba, z którą mam grać w ten skirmishowy system, już kupiła zestaw Nomadów to siłą rzeczy musiałem wybrać coś innego. W świecie Infinity Tohaa to frakcja sojuszniczych armii obcych różnych ras (czasem nawet nierozumnych - przymuszanych do walki poprzez stymulację ich marnej inteligencji). Podróżują sobie oni po wszechświecie szukając dalszych sojuszników w walce z ich największym wrogiem - Combined Army. Ale natrafiając na ludzi zauważyli, że ci są bardziej zainteresowani walką ze sobą niż z nadciągającym niebezpieczeństwem. I tak wszyscy walczą ze wszystkimi :)7 komentarzy:

 1. Fantastyczne malowanie!! Mam nadzieje ze wkrótce i ja dołączę do rodziny infinity! !. Figurki mega!

  OdpowiedzUsuń
 2. Eleganckie malowanie! I chyba dość nietypowe jak na ryboludów ;-) Widzę mimo wszystko tęsknotę za Nomadami wyrażoną w kolorystyce ;-) Czekam na wincyj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się nie malować tak jak producent sugeruje a czerwony akurat był najbardziej pasujący - i wyszło jakby to byli Nomadzi ;)

   Usuń
 3. Świetne figurki i malowanie. Bardzo fajnie dobrana kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń