sobota, 20 lutego 2016

Closing Time - 3x Moon Shinobi

Mistrzowie kung fu szkoły pijackiej – minionki z zestawu Closing Time. Nie dość, że nazwa bandy jest już dość jajcarska to i dostajemy do gry pijanych gremlinów. W czym oni są dobrzy ? Generalnie w niczym bo łatwo je ubić w czasie gry... gdy już zdołasz jakimś sposobem je trafić. Moon Shinobi są dość mobilne i świetnie nadają się do wkurzającej taktycznej zagrywki pod nazwą: ‘hit and run’. Zestaw Closing Time składa się z 6 figurek Gremlinów i wszystkie to stare pijaki. W kolejnym poście przedstawię szefa bandy Piwowara, jego henchmana i ignoranta zarazem - Palucha i praktykanta szkoły browarniczej - Wesleya. Całość to niezwykle ładne modele. Kolejne przy których napiszę – jedne z lepszych w Malifaux. Zapraszam do obejrzenia zdjęć trzech Moon Shinobi.


14 komentarzy:

 1. Zielone Ninja! Prawie jak Wojownicze Żółwie Ninja! Super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zielone a nie czarne bo zwykle z baru wychodzą nad ranem i idą w zielone moczary ... ;)

   Usuń
 2. Świetnie wyglądają te zielone, wredne pokurcze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj weź przestań - po alkoholu są przytulaśne - zero agresji ;)

   Usuń
 3. Super modele i genialne malowanie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pijane gremliny, co za klimat :) Świetnie pomalowane, poza pierwszego z lewej niesamowita.

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialnie pomalowane. Malifauxowe figurki świetnie się prezentują po sklejeniu i pomalowaniu - na grafikach z pudełek jakieś takie dziwne są te modele komputerowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi trochę zeszło nim się przyzwyczaiłem do takich pudełek gdzie nie widać w sumie "realnie" sklejonego modelu. Zawsze w ten sposób po pomalowaniu wygląda lepiej niż te szare 3dmax'owe rendery.

   Usuń
 6. Nie spodziewałbym się zielonych ninja, ale kolor zaskakująco dobrze się broni z oliwkow-żółtawą cerą gremlinów :) Bruk na podstawkach niesamowity.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz, na początku pomalowałem wszystkie na niebiesko. Tak mi się to nie spodobało, że wszystkich przemalowałem potem na zielono i jedynie Wesley (w następnym poście) został jako uczeń w niebieskim fartuszku ;)

   Usuń
 7. E no Panie, kolejny raz widzę tu świetne malowanie i imo bardzo dobry dobór kolorów. Oddział bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń