poniedziałek, 14 marca 2016

Rail Golem

Rail Golem to typowy tank w grze. Walczący dla frakcji Arcanists, jest niezwykle silny, mobilny i choć łatwo go trafić (no bo jest po prostu wielki) to trudno ubić (wymagany wysoki współczynnik damage aby wogóle przebić się przez jego pancerz). Tworzy to sytuacje, w których golem błądzi po całej mapie uciekając od ‘hard-hitting enemy models’ łatwo angażując się w bijatyki z tymi pomniejszymi, pokładając całe ich połacie na ziemię. Oczywiście nie zawsze to tak wygląda – model nie wygra za nas bitwy a statystycznie pada jeszcze przed jej końcem. W świecie Malifaux Rail Golem jest unikatowy a jego konstrukcja jest trzymana w sekrecie przez jego twórcę Mei Fang. Z tego też tytułu można wystawić tylko jeden taki model podczas misji - ma to niby ograniczyć wrogom możliwość skopiowania mechanizmu jego działania ze szczątków. Może nie jest to przepiękna rzeźba ale swój urok ma. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
13 komentarzy:

 1. Wygląda w tej kolorystyce na potężnie wkurzonego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna figurka. Rzekłbym, że bardzo skaveński twór! Świetne malowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten profil stalowy świetnie wyszedł - muszę potrenować malowanie stali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popaćkaj po metalikach brązem i pomarańczem a po minucie przyłóż papierowy ręcznik aby zebrać to co jeszcze jest wilgotne - dobry efekt rdzawego nalotu.

   Usuń
 4. Niezły byk, nie sądziłem że ten model jest aż tak duży. Bardzo dobre malowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pudełko od figurki też niby małe, ale po sklejeniu i tej podstawce co trochę mi tego jegomościa powiększyło to niczego sobie model monstera.

   Usuń
 5. Bardzo dobrze się prezentuje. Widać, że to stwór, z którym lepiej nie zadzierać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna robota, rureczki pierwsza klasa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Metalliki, zarówno rdzawe, jak i te na wysoki połysk - zjawiskowe. Skilla do mosiądzu bardzo zazdroszczę :) Sam model też bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń