poniedziałek, 29 stycznia 2018

Massive Darkness - Chests & Pillars

Figurkowy Karnawał Blogowy ed. XLI - Skarb!

Styczniowy temat FKB zaproponowany przez Skavenblight i Kapitana Haka na ich blogu Hakostwo to - Skarb! A tak się złożyło, że pewne skarby mam do pokazania...
Oto przedstawiam skrzynie, jakie będę już niedługo (mam nadzieję) przeszukiwać w ciemnych zakamarkach lochów w grze planszowej Massive Darkness od CMON. 
Zestaw ten pochodzi nie z głównego pudełka gry, ale dodatku, jaki był "podarowany" kiedy wspierało się tę grę na Kickstarterze. 15 małych skrzyń, 4 większe oraz 6 filarów. W tle można zobaczyć już ogłupiałego ze szczęścia krasnoluda z tejże gry. Pokazałem go tylko dla skali. Więcej zdjęć jego  i jego kumpli ujrzycie już w weekend. Wtedy też więcej napiszę o pozostałych figurkach, a jest ich niemało - bo aż 150.
Tymczasem niech Wam się w oczach mieni ten SKARB!

For the Darkness is Massive, and full of terrors!


11 komentarzy:

 1. Skrzynie, jak to skrzynie ale te filary są doskonałe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I przy tym i przy tym się nie napracowałem ;) Dzięki !

   Usuń
 2. Skrzynie bardzo dobre, a jak wspomniał poprzednik kolumny kapitalne. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo skrzynie to nic innego jak kolor bazowy i od razu bejca Army Paintera plus antishine. W sumie kolumny to to samo ale potraktowałem je washem Nuln Oil Gloss.

   Usuń
  2. Tak sądziłem, że tu bejce/washe poszły w ruch, ale bardzo dobrze, bardzo dobrze - popieram takie szybkie i sprawne metody, bo naprawdę niezłe efekty potrafią przynieść.

   Jakiej bejcy używasz od AP? Strong Tone?

   Usuń
  3. P.S. Szykuję na marzec warsztaty z "dippingu" w klubie (http://debowatarcza.blogspot.com/). Warsztaty zacznę od części "teoretyczno-wykładowej" - jeżeli nie masz nic przeciwko, wykorzystałbym to zdjęcie jako jedną z ilustracji efektów, jakie można tego typu metodami osiągnąć. Jeżeli masz jakieś inne podobne prace z udziałem bejcy, washy itp. będę wdzięczny za ich wskazanie :).

   Usuń
  4. Strong Tone ! :) I tak, mam (będę miał) inne zdjęcia. Massive Darkness ma blisko 120 minionkowych wrogów, które potraktowałem kolorami bazowymi, bejcą i antishine. Pomaluję im tylko podstawki i prześlę Tobie 'full size' zdjęcia.

   Usuń
 3. Most impresive pillars, they look superb!

  OdpowiedzUsuń
 4. To wygląda jak podajnik bagaży na lotnisku! Bardzo dużo skrzyń, fajnie, że wszystkie je pomalowałeś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, jaka ilość taka jakość, Już niedługo będę hurtem pokazywał te 120 wybejcowanych pomniejszych wrogów z gry - adekwatnie pomalowaych do jakość/szybkość/ilość ;)

   Usuń