sobota, 12 maja 2018

Massive Darkness - Cliffbreaker Cyclops

Przedstawiam ostatnią figurkę z dodatku Lightbringer Pack do gry Massive Darkness - Cliffbreaker Cyclops. Figurka była dostępna jedynie podczas kampanii Kickstarter i jak ktoś wówczas nie wsparł projektu to tej postaci już nie dostanie (poza aukcjami rzecz jasna). Nie jest to ostatnia figurka jaką posiadam do tej gry. Na publikację czekają jeszcze dwa dedykowane dodatki jakie otrzymałem podczas kampanii (dodatki, które można teraz spokojnie kupić w sklepach).
Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć Cyklopa. Dodam, że jest to największa figurka jaką kiedykolwiek malowałem a na stole (na planszy) wygląda wręcz majestatycznie.6 komentarzy:

 1. Masz świetne tempo i osiągasz dobry efekt na tych figurkach, zazdroszczę bo ja się nie mogę zmusić do malowania figurek z planszówek :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ! Figurki pomalowałem już miesiąc temu. Myślę, że na sam koniec przygotuję podsumowanie i recenzję tej gry gdzie opiszę wszystko co i jak.

   Usuń
 2. Gratulacje zacięcia do jednego tematu - ja tak nie potrafię :D
  Taka ze mnie pszczółka - z kwiatka na kwiatek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczas malowania Massive Darkness malowałem też inne rzeczy :)

   Usuń
 3. Malowanie bardzo mi się podoba, szczególnie te krawędzie miecza. Ale można było trochę uzupełnić szparki na łączeniach rąk... Teraz już trochę za późno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bleee ;) Już nie raz pisałem - to nie są figurki klasy Games Workshop. Przy monstrach i bohaterach co najwyżej usuwałem nadlewki, reszcie nie. Za dużo tego aby się z nimi cackać ;)

   Usuń