środa, 10 maja 2017

Teren do Infinity - apartamenty, magazyny

Wcześniej na blogu przedstawiłem moje wykonane z balsy tereny do gry Infinity, kiedy były jeszcze w stanie surowym (Teren do Infinity - WiP). Dziś i w następnych dniach opublikuję studyjne zdjęcia pomalowanych budynków. Pierwsze będą konstrukcje, które z racji braku lepszej nazwy, określę jako apartamenty i magazyny. Wszystkie budynki utrzymałem w klimacie starej, lecz nadal funkcjonującej kolonii górniczej, gdzieś na obrzeżach świata Infinity.
4 budynki: jeden duży, służący za magazyn bądź mieszkanie do którego środka można wejść postaciami; 2 mniejsze magazyny; i ostatni, najmniejszy budynek, będący raczej przeszkadzająką czy też podwyższeniem na polu bitwy.
Każdy z tych jak i następnych budynków terenu ma swoje unikatowe oznaczenie (numer) aby mi i mojemu oponentowi łatwiej było oznaczyć cele misji (jeśli owy budynek takim będzie) podczas potyczek.

Zdjęcia budynków w rozwinięciu posta.






7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Thanks Phil. More to come:-)

   Usuń
  2. nieźle, naprawdę fajne tereny
   szkoda tylko, że ranty budynków nie są troszkę wyższe, dzięki temu dawałyby cover również modelom stojącym...

   Usuń
  3. Dzięki !. g zasad, Cover jest wtedy jeśli sięga 1/3 wysokości modelu. Tutaj sięga prawie połowy modeli 'piechoty' więc cover jest. Na dużym budynku faktycznie nie ma, ale w końcu jakaś strategia musi być na stole :) Nie wszędzie się schowasz :)

   Usuń
  4. tak tak, chodziło mi wyłącznie o ten duży budynek, bo on pierwszy rzuca się w oczy, na pozostałych jak najbardziej w porządku :)
   no i jeszcze raz - naprawdę super robota, kolejne, prezentowane w następnych wpisach, również

   Usuń
 2. Bajer z tymi otwieranymi drzwiami :)

  OdpowiedzUsuń