piątek, 9 marca 2018

Massive Darkness core box Monsters

Potworów w grze Massive Darkness jest ogromna ilość. W podstawowym pudełku znajdziemy ich 6 ale z pozostałych dodatków dostępnych podczas kampanii na Kickstarterze można było uzyskać kolejnych 30. Nie będę się rozdrabniał i na teraz opublikuję całą podstawową 6-tkę. Od lewej są to: Ogre Mage, High Troll, Giant Spider, Abyssal Demon, Hellhound i Liliarch. Mała postać z mieczykami w środku to jedna z pozytywnych bohaterek gry - Whisper. Wstawiłem ją dla skali a dokładne zdjęcia jej i jej kumpli możecie zobaczyć w poprzednim poście Massive Darkness Core box Heroes.
Malowanie bejcą Quickshade Strongtone z rozjaśnieniami, za wyjątkiem dwóch postaci: Ogre Mage i Giant Spider, na których użyłem po prostu washy. 
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.4 komentarze:

 1. Granie takimi figurkami to musi być czysta przyjemność!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne, Liliarch najlepsza a z tego co widzę pająk (bardzo dobra kolorystyka) wszamał khemrijczyka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A właśnie z Liliarch jestem najmniej zadowolony. W jej przypadku bejca popsuła odbiór figurki i musiałem się mocno postarać wyciągnąć na niej kolory. Jest najbardziej toporna z nich wszystkich :-)

   Usuń
 3. Miło patrzyło mi się na tą galerię. Każdy z potworów zarówno dobrze pomalowany, jak i klimatyczny. Mi szczególnie przypadł do gustu ognisty lew - ze względu na to, że sposób pomalowania płomieni dodaje mu sporo dynamizmu.

  OdpowiedzUsuń