wtorek, 27 marca 2018

Massive Darkness - Hellsbane
Figurkowy Karnawał Blogowy ed. XLIII. - Proto z Piekła 


Moja odezwa do zaproponowanego przeze mnie marcowego FKB pod tytułem "Prosto z Piekła". Jest to postać z gry planszowej Massive Darkness o imieniu Hellsbane. I chyba nie muszę udowadniać, że pochodzi prosto z piekła, tego Piekła. Diabeł na całego, ale nie chciałem malować go na typowy, piekielnie czerwony, kolor. Figurka pochodzi z zestawu Lightbringer Pack. Jest spora, porównywalna do Minotaura, którego przedstawiłem jakiś czas temu. Ale nie jest to największe figurka z zestawu. Malowanie bejcą Quickshade Strong Tone plus lekkie rozjaśnienia. 
 Zapraszam do obejrzenia zdjęć i jednocześnie zachęcam do udziału w FKB. Podsumowanie marcowej zabawy opublikuję po północy 1 kwietnia i wtedy też przedstawię kwietniowego gospodarza karnawału.9 komentarzy:

 1. Impressive figure, beautifully painted!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank You ! I took me only several minutes, really. Quickshade Strongtone did all the job ;)

   Usuń
 2. Ta kolorystyka był świetnym pomysłem. Tym bardziej że intensywny czerwony słabo współpracuje z bejcą. A poza tym widać tu inne techniki prócz samego bejcowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, włożyłem w tę figurkę serce ;-) Dzięki!

   Usuń
  2. Oprócz serca widzę tu krawędziowanie i rozjaśnienia :)

   Usuń
  3. A widzisz, rozjaśnienia to efekt bejcy. Wyciągnąłem jedynie krawędzie na rogach i tych płytach na przedramieniu i udach. Tak to cała figurka była pomalowana dwoma kolorami - jasnym brązem i kościstym kremowym. Wystarczyło.:-) A no i srebrny metalik na toporze.

   Usuń
 3. Wygląda bardzo zacnie. Czekam na grupowe foty całego MD.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 150 figurek na raz? Kurcze nierealne ale kto wie, może się pokuszę-) Pozostałych z potworów nie będę publikował pojedynczo. Połączyłem ich w brygady i poza naprawdę unikatowymi w swej rzeźbie, wystąpią mniej lub bardziej w grupowych fotkach.;-)

   Usuń
 4. Kurczę, faktycznie z piekła:D

  OdpowiedzUsuń