środa, 28 września 2022

Massive Darkness 2 Hellscape - Demon Dragon


Figurkowy Karnawał Blogowy ed. XCVII Bohater Drugiego Planu

 
Koyoth i jego Bohater Drugiego Planu - 97. już temat blogowej zabawy pod jakże znamiennym tytułem Figurkowy Karnawał Blogowy
Oto jest - dowódca kultystów, szaman. Najważniejsza postać kultu Smoka Grundarkjella. Kiedyś miał wszystko - oddanych mu ludzi (którzy z racji ciągłych modłów nad oparami siarki bardziej przypominali troglodytów), kobiety (a i tak wolał iskać owce) a nawet złoto (które przepuszczał na mikropłatności w grach mobilnych). Był królem życia!
Wszystko się je..ło tak szybko niczym nadzieje na jakikolwiek profesjonalizm twórców Rings of Power. Niespodziewanie jego przepiękni poplecznicy odnaleźli metodę kontaktu ze swoim bóstwem i otwarcie drogi do piekła, skąd można owo bóstwo zabrać. Od tej chwili Szaman nie ma już życia. 24h na dobę siedzi ze swoją książką mamrocząc pod nosem zaklęcia zabezpieczające jego i pobratymców przed pożarciem. Już nie jest nikim ważnym, nie jest nawet bohaterem - ale zdecydowanie na drugim planie.
Figurki to tak zwany enemy box Demon Dragon do Massive Darkness 2 Hellscape. Można się tylko domyślać po ki grom tam są ci kultyści. Pudło jest wielkie i zajmuje je tylko ten smok. Reszta to tło.A tutaj ci niekompetentni troglodyci:


2 komentarze:

  1. Przemyślana kolorystyka i wirtuozerskie malowanie - cieszy oczy!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. P.S. Zapomniałem wspomnieć - świetny tekst posta :D!

      Usuń